Author: م***ك
Date:
Review: حل و وووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو
顏色: 黑色
Price: HK$787.09
Original Price: HK$943.00
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A90 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25080197272373009 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 7553351 people said the quality is very good!
Author: م***ك
Date:
Review: حل و وووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو
顏色: 黑色
Author: L***g
Date:
Review: No damage
顏色: 鈦色
Author: z***h
Date:
Review: حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو يجننننننننننننننننن روعه ماشاء روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو دلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو حلو يجننننننننننننننننن روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه
顏色: 鈦色
Author: y***9
Date:
Review: تجنن
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.